Lyžařská škola

logo safarLyžařská škola pro děti, škola snowboardingu pro děti i dospělé ve ski areálu Arrakis.

Ano, naše rodinná lyžařská škola Ski centrum Šafář působí nově od této sezony 2016/2017 ve skiareálu Arrakis v Žacléři.
Jsme tým milovníků lyžování a snowboardingu ale třeba i netradičního telemarkového lyžování, který získává čím dál větší oblibu.

Pocházíme z místního regionu a naše přesvědčení, že rodinné prostředí, kvalitní zážitková výuka a dobře odvedená práce s osobním a přátelským přístupem ke klientovi je výsledkem mnoha spokojených klientů z čech i ze zahraničí.

Naši instruktoři mají znalosti cizích jazyků a licenční vzdělání rozšířené o specializované kurzy zaměřené např.na výuky dětí.V praxi využíváme také naše dlouholeté zkušenosti ze závodního lyžování a z trénování dětí v lyžařských oddílech.

Ve ski areálu Arrakis nás najdete hned vedle hlavní silnice směřující do Žacléře za objektem pensionu Zelený Mlýn, kde se nachází dětský ski park s provazovým vlekem a dětským kolotočem, který dětem umožní velmi nenásilnou formou rychle získat základy lyžování. Celý dětský ski park je technicky zasněžován, což zaručuje bezvadné podmínky pro výuku dětí.

Rodiče, pokud uvažujete o výuce lyžování či snowboardingu u vašich dětí, chcete připomenou vaše "zapomenuté základy", nebo zlepšit vaši techniku, jste u nás na správné adrese také ve ski areálu Arrakis v Žacléři.

Těšíme se na Vás ;)
skola1 skola2 objednávkový formulář lyžařské školy

INFO - tel k výuce i rezervaci:
+420 605 500 487, (+420603327525)

www.skicentrumsafar.cz
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.facebook.com/safarskicentrum